Evidenční číslo: 24116STO
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Plavsko, Jindřichův Hradec
Cena: 7 200 000Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize realitní kanceláře
7 200 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme stylově zrekonstruované stavení v obci Plavsko, okr. Jindřichův Hradec.

Nemovitost je zděná stavba s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím, s dispozicí místností 4+kk. Výměra užitné plochy činí cca 165 m2. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, ze které se vchází do prostorné místnosti, sloužící jako kuchyně, jídelna i obývací pokoj s výměrou 43,4 m2. V této místnosti jsou umístěna nádherná stylová kachlová kamna, která se spolu s plynovým kotlem postarají o teplo. Dále se v přízemí nachází velká koupelna s vanou i sprchovým koutem a toaletou, dále potom předsíň, pracovna a ložnice pro nejméně tři nocležníky. Ze vstupní chodby vedou dřevěné schody do podkrovní části domu. Zde se nachází prostorná ložnice, velká vstupní chodba s posezením a krásným výhledem do zahrady, další menší ložnice, koupelna se sprchovým koutem, komora na uskladnění věcí a toaleta. Celá podkrovní část taktéž prošla citlivou rekonstrukcí, která zachovala původní venkovský ráz a dala vyniknout masivním dřevěným trámům, díky nimž působí celý prostor velmi útulně.

Součástí domu jsou rovněž dvě garáže, které lze využít pro parkování vozidla nebo k uskladnění věcí. V roce 2003 prošel objekt celkovou rekonstrukcí, vč. zateplení a po celou dobu byl stávajícími majiteli perfektně udržován. Prodej je realizován včetně části vybavení.

Na zahradě u domu se nachází dřevěný altán pro venkovní posezení a milovníci vína jistě ocení fakt, že je zde vysazeno několik keřů vynikající vinné révy. Celá zahrada je pak lemována zdí, která prostor dokonale oddělí od okolí a poskytne tak dokonalý pocit soukromí.

Nemovitost je vhodná jak pro rekreační účely, tak i pro trvalé bydlení, protože leží v klidné části obce. Dům je připraven k okamžitému nastěhování bez nutnosti stavebních nebo jakýchkoli jiných úprav. Vzhledem k vynikajícímu stavu domu nebude muset budoucí majitel na domě provádět žádné zásadní opravy po dobu několika následujících let. PENB zatím nepředložen, proto uváděna energet. třída G.

Kupní cena za nemovitost činí 7.200.000,- Kč. Právní služby, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby RK EVOLUCE jsou pro kupující zdarma. Samozřejmostí je poskytnutí hypotečního servisu naším specialistou pro výběr vhodného produktu pro financování. Budu se na vás těšit u prohlídky. Makléřka Karol

Základní info

Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Plavsko, Jindřichův Hradec
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 143m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Garáž

Máte otázku?

Mgr. et Mgr. Karolina Stonjeková

+420 604114934

Kde inzerujeme?