Evidenční číslo: CZK2412
Adresa: Dolní Staré Buky, Staré Buky, Trutnov
Cena: 1 590 000Kč
Poznámka k ceně: Kupní cena vč. provize RK a právního servisu
1 590 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku s výhledy na Krkonoše.

K prodeji nabízíme rovinatý stavební pozemek, umístěný ve Starých Bukách, části Dolní Staré Buky, nedaleko odbočky z hlavního tahu Trutnov - Hostinné.

Jedná se o pozemek parc. č. 13 o výměře 1.214 m2 (označen v nákresu č. 1) v kat. území Dolní Staré Buky.

Pozemek se nachází u hlavní komunikace procházející obcí, je tak bezproblémově přístupný z asfaltové veřejné komunikace, příp. po zpevněné obecní cestě. Pozemek NENÍ v povodňové zóně (zóna 1 - zóna se zanedbatelným nebezpečím výskytu povodně / záplavy).

Dle územního plánu je hlavním způsobem využití pozemku bydlení v rodinných domech venkovského typu. Přípustným způsobem využití jsou potom objekty a stavby dopravní a technické infrastruktury, občanského vybavení lokálního významu a pro sport. Podmínky prostorového uspořádání: koeficient využití (zastavění) pozemku max. 0,3; výšková hladina zástavby max. 8 m nad upravený terén.

Elektřina je k dispozici na hranici pozemku, likvidace odpadních vod bude řešena pomocí ČOV. V ceně za pozemek je zahrnuto vybudování přípojky obecního vodovodu - prodávající se zavázal k jeho výstavbě a financování (bude smluvně ošetřeno). Příp. lze kupujícím realizovat zdroj vody pomocí vrtané studny.

Staré Buky jsou klidnou obcí, vzdálenou cca 10 km od města Trutnov, a s množstvím turistických a sportovních lokalit v blízkém okolí (Janské Lázně, Pec p. Sněžkou, Mladé Buky, Pomezní Boudy, ZOO Dvůr Králové n. L. ad.).

Kupní cena za pozemek činí 1.590.000 Kč = 1.309 Kč/m2.

Základní info

Adresa: Dolní Staré Buky, Staré Buky, Trutnov
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Inženýrské sítě

230V, Studna

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Zpevněná

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?