Evidenční číslo: 24129JAK
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Malá Ulička, Horní Maršov, Trutnov
Cena: 9 800 000Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize realitní kanceláře
9 800 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Aktuálně nabízíme k prodeji zavedený penzion, vystavěný v centru obce Horní Maršov - v lokalitě východních Krkonoš, která je celoročně vyhledávána turisty.

Klientelu penzionu dlouhodobě tvoří zejména zahraniční turisté, kteří oceňují příjemnou atmosféru, kvalitní ubytování, pohodlí a skvělou lokalitu s blízkostí dalších rekreačních center jako jsou Janské Lázně, Pec pod Sněžkou či Pomezní Boudy. Výnos z pronájmu je stabilní a zajišťuje komfortní životní úroveň. Penzion má vynikající hodnocení na turistických portálech a získal si dobrou pověst mezi klienty.

Penzion nabízí stylové ubytování v celkem 5 samostatných pokojích s kapacitou 14 lůžek. Celý objekt je koncipován a plně přizpůsoben pro rekreační užití - dominantou je prostorná společenská místnost s krbem, jejíž součástí je jídelní část a kuchyňský kout s linkou. Místnost je velkým francouzským oknem spojena s terasou, orientovanou na jihovýchod, ideální pro relax na sluníčku. Klienty je hojně využíváno další zázemí penzionu - herna a finská sauna. Objekt má dvě samostatné koupelny se sprchovými kouty, samozřejmostí je vybavení v podobě pračky a sušičky - vše pro komfortní ubytování klientů.

Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, vytápění je zajištěno dálkově horkovodem, k ohřevu vody je užíván bojler. Odpadní vody jsou svedeny do kanalizace. Dům je ve výborném stavebně technickém stavu, neboť na domě proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která zahrnovala výměnu střešní krytiny, renovace koupelen, venkovní nátěr ad., tudíž aktuálně nejsou třeba další investice. PENB F. Roční náklady na energie a provoz domu jsou v porovnání s příjmy z pronájmu zanedbatelné - rádi vám předložíme při prohlídce kompletní vyúčtování.

Pozemek je o velikosti 614 m2, je rovinatý, oplocený s vjezdovou branou, přímo hraničí s protékající řekou Úpou, což dotváří příjemnou atmosféru. Součástí pozemku je i zahradní domek na uložení věcí. U domu lze parkovat až 4 vozidla.

Kupní cena za nemovitost činí 9.800.000,- Kč. Právní servis, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby jsou pro kupující zdarma. Rádi vám zajistíme financování koupě prostřednictvím našeho hypotečního specialisty.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Malá Ulička, Horní Maršov, Trutnov
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 141m2
Plocha sklepa: 3m2
Plocha terasy: 25m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: F - velmi nehospodárná
Energetická náročnost: 239kWh/m2

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Terasa, Parkování, Sklep

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Další údaje

Telekomunikace:

Internet

Máte otázku?

Kde inzerujeme?