Evidenční číslo: OND2415
Typ: Nízkoenergetický
Adresa: Mostek, Trutnov
Cena: 7 990 000Kč
Poznámka k ceně: Kupní cena vč. provize RK a právního servisu.
7 990 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Prodej částečně zařízeného rodinného domu s upravenou zahradou a vlastním bazénem.

Exkluzivní nabídka prodeje novostavby rodinného domu v klidné, okrajové části obce Mostek. Rodinný dům je koncipován jako bezbariérová jednopodlažní nemovitost se zastřešenou terasou s dispozicí místností 4+kk. Výměra užitné plochy činí 96 m2. Dům byl kolaudován v r. 2020.

Na prostorné zádveří navazuje chodba ke všem pokojům. Vpravo je obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře téměř 33,5 m2. Z obývacího pokoje lze vstoupit na zastřešenou terasu o výměře 16 m2. V místnosti jsou krbová kamna, která dodávají rodinou pohodu, ale která také umožňují díky důmyslnému ventilátoru vzduchu vytápět i další obytné místnosti v domě. Kuchyň s prostornou rohovou kuchyňskou linkou se zabudovanou sklokeramickou deskou uvítá každá dobrá hospodyně. V přízemí naproti zádveří a dále vlevo jsou další tři obytné a dostatečně prosvětlené místnosti, dvě z nich s možností východu na prostornou zahradu. Dále koupelna s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC. Další samostatné WC a technická místnost jsou přístupné ze zádveří.

Vytápění domu zajišťují krbová kamna s ventilátorem a elektrokotel s rozvody do podlahového vytápění. Ohřev vody je řešen pomocí elektrického bojleru. Nově je na dům nainstalovaný fotovoltaický ohřev vody z programu NZÚ Light. Dům je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci. Dům má vlastní připojení k internetu.

Dům má velikou zahradu. Vedle domu je zastřešené parkování pro jedno vozidlo a zahradní techniku. Vedle zastřešené terasy je nadzemní kruhový bazén o průměru 3,8 metrů. Za domem je technický domek na zařízení obsluhy bazénu a zahradní nářadí. V této části zahrady je také podzemní plastová nádrž na dešťovou vodu o obejmu 3,3 m3. Svahovitá část zahrady je odborně upravena a osázena keři a nízkými dřevinami. Celková výměra zahrady je 1 449 m2. Celý objekt je oplocen drátěným oplocení, v přední části u komunikace betonové sloupky s podezdívkou, dřevěná pole a posuvná brána na dálkové ovládání.

Dům je bezbariérovou multifunkční stavbou a vyhovuje nárokům na moderní rodinné bydlení v klidné části obce. V obci jsou veškeré služby, ZŠ, MŠ, obecní úřad, zdravotní středisko, autobusová i vlaková stanice, kadeřnice ad. Okolní města Dvůr Králové n. Labem, Hostinné a Nová Paka jsou snadno dostupná. PENB třídy B.

Dům je ideální volbou pro rodiny, které chtějí bydlet blízko přírody, ale v dostupnosti všech služeb a v blízké dojezdové vzdálenosti okolních měst.

Kupní cena za nemovitost vč. částečného vybavení činí 7.990.000,- Kč. Právní služby, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby RK EVOLUCE jsou pro kupující zdarma. Se zajištěním financování Vám rádi pomůžeme. V případě více zájemců o koupi si prodávající vyhrazuje právo určit cenu a kupujícího formou aukce.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Nízkoenergetický
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Mostek, Trutnov
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 118m2
Plocha zahrady: 1449m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Typ objektu: 1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: B - velmi úsporná
Podle vyhlášky: Vyhláška č. 78/2013 Sb.
Energetická náročnost: 164kWh/m2

Vybavení objektu

Bazén, Terasa, Zařízeno částečně nábytkem, Zahrada, Parkování, Bezbariérový přístup

Inženýrské sítě

Kanalizace, 400V, 230V, Voda, pitná

Charakteristika objektu

Nízkoenergetický, Bezbariérové bydlení, Bydlení pro rodiny, Novostavba

Dopravní dostupnost

Autobus, Vlak, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Škola, Úřady, Zdravotnická zařízení, Školka

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Satelit

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické, Lokální tuhá paliva

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?