Prodej nízkoenergetického rodinného domu s bazénem v Mladých Bukách

Evidenční číslo: 23101CZK
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Mladé Buky, Trutnov
Cena: 9 900 000Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize realitní kanceláře
9 900 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Ti z Vás, kteří touží vlastnit nový nízkoenergetický rodinný dům s velkým pozemkem v lokalitě blízko Trutnova, mají možnost si díky naší nabídce splnit své sny právě teď. Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný rodinný dům, vystavěný v Mladých Bukách - Kalné Vodě, okr. Trutnov.

Rodinný dům je zděná nemovitost s jedním podlažím, s dispozicí místností 4+1, s garáží a zimní zahradou. Výměra užitné plochy činí 141 m2, podlahové plochy 124 m2. Novostavba byla kolaudována v r. 2006.

Dispozice domu: zádveří s vestavěnými skříněmi, prostorná chodba, velký obývací pokoj. Kuchyň je s linkou se spotřebiči (myčka 60 cm, trouba, varná deska, digestoř). Linka má dostatek pracovní plochy a množství úložného prostoru. Na kuchyň navazuje krásná celoprosklená zimní zahrada se vstupy na zahradu. V domě se dále nachází ložnice a 2 dětské pokoje, koupelna s hydromasážní vanou, sprchovým koutem a toaletou, samostatná místnost wc a komora. Vstup do domu je kryt zastřešeným závětřím. Součástí domu je též garáž se sekčními vraty. V neobývaném podkroví je dostatek prostoru pro uložení věcí.

Vytápění domu je zajišťováno dálkově horkovodem s rozvodem do radiátorů a částečně do rozvodu v podlahách. Sekundárním zdrojem jsou krbová kamna umístěná v obývacím pokoji. Komínové těleso je vyvložkováno. Ohřev vody pomocí el. bojleru. Dům má vlastní zdroj pitné vody z vrtu, zároveň je napojen na obecní vodovod. Odpadní vody jsou svedeny do kanalizační sítě.

Pozemek je o celkové výměře 1.856 m2, je rovinatý, oplocen, s el. vjezdovou branou a brankou. Na zahradě je zabudován velký zapuštěný bazén s rozměry 6x3 m s pojízdným zastřešením, dále potom zděná garáž s přístavkem a zahradní domek s krytým parkovacím stáním. Součástí je též skleník, udírna ad.

Dům je ideální volbou pro rodiny, které hledají nový, moderní a funkční dům s dostatkem místností, s nízkými náklady na provoz, který se nachází v klidné lokalitě. PENB třída B.

Mladé Buky jsou obcí s plnou obč. vybaveností, s bohatým kulturním a společenským životem. Její část Kalná Voda bezprostředně navazuje na město Trutnov, s bezproblémovým dopravním spojením. V obci se nachází lyžařský a relaxační Areál Mladé Buky, dále např. Golf Club Mladé Buky, v blízkém okolí potom Janské Lázně s lanovkou na Černou Horu, Stezka korunami stromů, či Pec pod Sněžkou, Pomezní Boudy ad.

Kupní cena za nemovitost činí 9.900.000,- Kč. Právní služby, úschova kupní ceny a další rozsáhlé služby RK EVOLUCE jsou pro kupující zdarma. Se zajištěním financování koupě Vám rádi pomůžeme.

Základní info

Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Mladé Buky, Trutnov
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 160m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Typ objektu: 1. podlaží

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: B - velmi úsporná
Energetická náročnost: 71.7kWh/m2

Vybavení objektu

Garáž

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice, Vlak

Máte otázku?

Kde inzerujeme?